بهترین کتاب آموزش c | آموزش برنامه نویسی


یکی از زبان های برنامه نویسی پایه ای که در ایران، بخصوص در دانشگاه ها و مدارس تدریس می شود زبان برنامه نویسی c می باشد. در این مقاله می خواهیم تعدادی کتاب آموزش زبان c رو معرفی کنیم و در انتها بهترین کتاب آموزش c رو انتخاب کنیم تا با اتکا به آن کتاب شروع به یادگیری و آموزش برنامه نویسی c کنید. البته این رو هم بگم نمی توان به صورت دقیق و درست بهترین کتاب آموزش برنامه نویسی c رو معرفی کرد چون هر کتابی نگارش خاص خودش را دارد و هر شخصی با یک مدل نگارش راحت است اما ما سعی می کنیم تعدادی کتاب رو در این زمینه معرفی کنیم تا شما راحتر بتوانید یکی را انتخاب کنید.

بهترین کتاب آموزش c

قبل از اینکه شروع به معرفی بهترین کتاب آموزش c کنیم توضیحاتی در مورد زبان برنامه نویسی c بدیم تا بیشتر با این زبان آشنا شوید. سی یکی از زبان های برنامه نویسی محبوب و قدرتمند است که تعداد زیادی برنامه نویس رو به سمت خود جذب کرده است. زبان سی را میتوان پدر زبان برنامه نویسی سی پلاس و پدربزرگ زبان سی شارپ دونست. زبان های جاوا و سی پلاس پلاس بر پایه سی نوشته و ایجاد شده اند. 
زبان برنامه نویسی سی یک زبان همه منظوره، سطح میانی، ساخت یافته و دستوری است. یکی از مزیت های زبان سی، عدم وابستگی به سخت افزار یا سیستم عامل خاصی است.

توجه: امروزه برنامه ریزی ریز کنترل ها و انواع سی‌پی‌یوها و همچنین تولید سیستم عامل های جدید و نرم افزارهای کاربردی از طریق زبان C صورت می گیرد.

اگر می خواهید در مورد زبان برنامه نویسی c بیشتر بدونید پیشنهاد میکنم حتما مقاله زبان c چیست رو مطالعه کنید و اگر می خواهید بدانید مدت زمان یادگیری سی چه قدر است مقاله مدت زمان یادگیری زبان سی مطالعه کنید.

 بهترین کتاب آموزش c

تا اینجا متوجه شدیم که زبان سی چه زبانی است حالا به سراغ معرفی بهترین کتاب آموزش c میرویم. البته ما چندین کتاب رو معرفی می کنیم و این شما هستید که یکی رو بر اساس نیاز خودتون انتخاب می کنید. 

این کتاب که معرفی می کنیم در قالب ۵۲ صفحه ارائه شده است و جز بهترین منابع آموزش زبان c می باشد چون خیلی روان و آسون نگارش شده است. اگر می خواهید در قالب یک جزوه ۵۰ ۶۰ صفحه با زبان c آشنا شوید پیشنهاد میکنم حتما این کتاب الکترونیک رو دانلود کنید.

کتاب بعدی که می خواهم معرفی کنم در قالب ۲۵۷ نگارش شده است و واقعا می توان گفت جز بهترین کتاب های آموزش برنامه نویسی c می باشد. حتما این کتاب رو دانلود کنید چون نگارشی ساده و روان دارد. 

این کتاب مربوط به آقای عین الله جعفرنژادقمی می باشد که جز منابع خوب زمینه یادگیری زبان سی می باشد. می توان گفت تمام کتب آقای قمی خوب نیستند ولی این کتابشون تقریبا جز خوب های این حوزه می باشد. اگر به دنبال یادگیری زبان c هستید می توانید از این کتاب استفاده کنید و می توان گفت از بین این چند کتاب آموزشی که معرفی کردیم این کتاب، بهترین کتاب آموزش c می باشد. 

توجهکتاب های زیادی برای یادگیری و آموزش برنامه نویسی c وجود دارد اما این سه کتاب که معرفی کردیم جز بهترین ها می باشند و میتوانید با استفاده از این کتب شروع به یادگیری کنید. کافیه این کتاب ها رو دانلود کنید.

نظرات

  • نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا نظرات خود را بصورت فارسی تایپ کنید.
منتشر شده : 0 در حال بررسی : 1