سورس پروژه محاسبه مالیات حقوق کارمندان به زبان سی پلاس پلاس


یکی از مشکلات دانشجویان و دانش آموزان که برنامه نویسی سی پلاس پلاس دارند عدم حل پروژه ها و تمرینات این درس است. می خواهیم تمام سوالات و تمرینات درس برنامه نویسی سی پلاس پلاس رو به صورت تک تک انجام دهیم و در سایت منتشر کنیم. اولین سورس مربوط به پروژه محاسبه مالیات حقوق کارمندان می باشد. اگر دنبال دانلود سورس کد پروژه های برنامه نویسی سی پلاس پلاس هستید روی سورس کد های سی پلاس پلاس کلیک کنید تا به تمام این سورس کدها دسترسی داشته باشید.

سورس پروژه محاسبه مالیات حقوق کارمندان

سورس پروژه محاسبه مالیات حقوق کارمندان

برنامه ای که شماره کارمندی و حقوق تعدادی از کارکنان موسسه را دریافت کرده، بر اساس تعریف زیر، مالیات حقوق را محاسبه می کند و به خروجی می برد. سپس مشخص می کند بیشترین دریافتی مربوط به کدام کارمند است.

اطلاعات پروژه محاسبه مالیات حقوق کارمندان

در بخش زیر هم اسم متغیرهای تعریف شده رو آورده یم و هدف از ایجاد متغیر رو جلوی آن نوشته ایم تا به صورت کامل و دقیق متوجه شوید که هر متغیر برای چه هدفی ایجاد شده است. 

پروژه محاسبه مالیات حقوق کارمندان

سورس پروژه محاسبه مالیات حقوق کارمندان به زبان سی پلاس پلاسدر این سورس کد سعی شده شما نحوه محاسبه و کار با شرط ها رو بیشتر یاد بگیرید. اگر دنبال دانلود سورس کد پروژه های برنامه نویسی سی پلاس پلاس هستید روی سورس کد های سی پلاس پلاس کلیک کنید تا به تمام این سورس کدها دسترسی داشته باشید.

۱۲۰ مسئله در سی پلاس پلاس

نظرات

  • نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا نظرات خود را بصورت فارسی تایپ کنید.
منتشر شده : 0 در حال بررسی : 0