دانلود رایگان ۴ سورس کد ماشین حساب به زبان سی شارپ


یکی از روش های یادگیری و آموزش برنامه نویسی استفاده از سورس کد پروژه می باشد. مثلا اگر ما میخواهیم نحوه نوشتن پروژه ماشین حساب رو بدونیم می تونیم از کد برنامه نویسی ماشین حساب استفاده کنیم. در این مقاله می خواهیم چندین سورس کد سی شارپ ماشین حساب رو برای دانلود قرار دهیم. اولین سورس که میخواهیم قرار دهیم کد ماشین حساب ساده در c# می باشد و در ادامه سورس کد ماشین حساب مهندسی در c# رو معرفی کرده و برای دانلود قرار میدهیم. 

سورس کد سی شارپ ماشین حساب

سورس کد سی شارپ ماشین حساب

سعی کنید این سورس کدها رو به دقت ببینید تا با نحوه برنامه نویسی دقیق و درست بیشتر آشنا شوید. شما باید یک وقت رو برای آنالیز سورس کدهای دیگران بذارید. مثلا شما کد برنامه نویسی ماشین حساب رو میبینید متوجه می شوید برای نوشتن برنامه ماشین حساب ساده در سی شارپ باید چه کارهایی رو انجام دهید.

یک نکته مهم: اگر میخواهید سورس کدها رو آنالیز کنید اول سورس کدهای آسون رو بررسی کنید بعد پروژه های پیشرفته رو، مثلا ما میخواهیم در زمینه نوشتن ماشین حساب، برنامه ای رو در سی شارپ بنویسید. در این زمان ابتدا سورس کد ماشین حساب ساده در c# رو مورد بررسی قرار بدید و وقتی که به این سورس کد مسلط شدید به سراغ کد ماشین حساب مهندسی در c# بروید. با این کار سردرگم نمی شوید چون اگر در همون ابتدا سورس کدهای پیشرفته رو مورد بررسی قرار دهید شاید دچار سردرگمی شوید.

سورس کد ماشین حساب ساده در c#

در گام اول برای ارائه سورس کد سی شارپ ماشین حساب ، سورس کد ماشین حساب ساده در c# رو برای دانلود قرار میدهیم. پیشنهاد می کنم ابتدا این سورس کد رو دانلود کنید. کافیه روی عکس زیر کلیک کنید تا وارد مطلب مورد جهت دانلود سورس کد ماشین حساب ساده در c# شوید. اگر به دنبال برنامه ماشین حساب ساده در سی شارپ هستید پیشنهاد میکنم از این سورس کد بهره ببرید.

سورس کد ماشین حساب ساده در c#

کد ماشین حساب مهندسی در c#

بعد از اینکه سورس کد ماشین حساب ساده در c# را معرفی کردیم حال می خواهیم سورس کد ماشین حساب مهندسی در c# رو معرفی کنیم. این سورس کد جز سورس کدهای خوب و حرفه ای در این زمینه است. ابتدا پروژه قبلی رو ببینید بعد به سراغ این سورس بیایید. برای دریافت سورس کد برنامه نویسی ماشین حساب روی عکس پایین کلیک کنید.

کد ماشین حساب مهندسی در c#

سورس کد برنامه نویسی ماشین حساب

در سایت بازم هم سورس کد برنامه نویسی ماشین حساب به زبان سی شارپ قرار داده ایم مثل برنامه ی ماشین حساب به زبان #C به همراه فایل exe به صورت رایگان و سورس کد پروژه ماشین حساب به زبان سی شارپ قرار داده ایم که می توانید استفاده کنید. 

آموزش برنامه نویسی سی شارپ

بعد از اینکه در مورد سورس کد سی شارپ ماشین حساب صحبت کردیم حال اگر بخواهیم در این سورس کدها دست ببریم و تغییراتی رو اعمال کنیم باید مقداری سی شارپ بلد باشیم پیشنهاد می کنم برای اینکه به سی شارپ مسلط شوید از لینک های زیر جهت دسترسی به فیلم های آموزش سی شارپ استفاده کنید.

جلسات رایگان دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ 

(بیش از ۵ ساعت فیلم آموزشی، کل دوره بیش از ۷۰ ساعت):
جلسه مقدمه | جلسه یک | جلسه دو | جلسه سه | جلسه چهار | جلسه پنج | جلسه شش | جلسه هفت | جلسه هشت

نظرات

  • نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا نظرات خود را بصورت فارسی تایپ کنید.
منتشر شده : 0 در حال بررسی : 0